Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/starter4/zakonczeniadoparapetow.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php/dir.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/starter4/zakonczeniadoparapetow.pl/:/home/klient.dhosting.pl/starter4/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/starter4/zakonczeniadoparapetow.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/classes/JchOptimizeLoader.php on line 137
Jakość zakończeń, łączników i akcesoriów do parapetów | Śląsk

Jakość zakończeń, łączników i akcesoriów do parapetów - Śląsk

Prowadząc wieloletnią działalność o wąskim zakresie produkcji, staramy się dostarczać naszym klientom asortyment najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły związane zarówno z jakością obsługi zleceń, jak i samym produktem, uczyniła nas czołowym producentem zakończeń parapetów. Dzięki niej dawno wyszliśmy z naszym asortymentem poza obszar Częstochowy, w której prowadzimy zakład, czy też samego Śląska, pozyskując stałych klientów z całej Polski.

Na czym opiera się wyjątkowość naszych produktów?

Zaślepki do parapetów oraz wszelkiego rodzaju łączniki do parapetów zewnętrznych i wewnętrznych są efektem starannego procesu produkcyjnego. Tworzywo sztuczne, z którego powstają te elementy, cechuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Tworzywo nie wypacza się, nie pęka, nie blaknie pod wpływem słońca, a także nie odbarwia się na skutek opadów. Jest to również spowodowane sprawowaną przez nas kontrolą na każdym etapie produkcyjnym. Dopracowane w detalach i dobrze wyprofilowane boczki parapetowe czy też zatyczki pasują do wielu wymiarów parapetów. Idealnie spełniają swoje funkcje, odpowiadając nie tylko za odprowadzenie wody i osadzenie się parapetu, lecz także za prawidłowe zabezpieczenie elewacji budynku. Poza praktyczną funkcją, jaką odgrywają nasze produkty, liczy się również ich znaczenie dla estetyki parapetu. Są one dostępne w różnej kolorystyce, dlatego łatwo dobrać odpowiedni odcień zakończenia do konkretnego parapetu.