Kontakt do producenta zakończeń do parapetów w Częstochowie

Jako producent różnego rodzaju zakończeń do parapetów możemy zagwarantować Państwu bardzo dobre warunki zakupu oferowanych akcesoriów. Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy, w ramach której zapewniamy terminowe dostawy naszych produktów. Jesteśmy przygotowani na równoczesną realizację zleceń dla wielu hurtowych odbiorców. Jednocześnie równie profesjonalnie traktujemy zamówienia detaliczne, szanując każdego klienta.

Jeżeli zainteresowała Państwa przedstawiona przez nas oferta, zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego działu sprzedaży w Częstochowie. Chętnie doradzimy dobór najwłaściwszych końcówek do parapetów i przygotujemy atrakcyjną cenowo ofertę handlową. Nasze zakończenia do parapetów legitymują się najwyższą jakością i trwałością w użytkowaniu, co jeszcze raz chcemy podkreślić, zapraszając Państwa do nawiązania współpracy.

Zamów końcówki do parapetów

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.zakonczeniadoparapetow.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPHU MAJA MARIUSZ WAWRZYŃCZAK, Gościnna 13 42-271 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem majamariusz@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny


PPHU MAJA
Mariusz Wawrzyńczak

ul. Gościnna 13
42-200 Częstochowa

Tel./fax.: +48 (34) 360 94 30
Tel. kom.: +48 692 859 627

E-mail: majamariusz@wp.pl